Serik Evden Eve Nakliyat

antalya evden eve
antalya nakliyat

Serik Evden Eve Nakliyat

Ev eşyası taşınırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır,bunlar cam eşyaların kolilenmesi, Mobilyaların ambalajlanması hassas malzemelerin özen içinde güvence altına alınması gibi,Evden eve nakliyat yapmak tecrübe gerektiren bir taşımadır.firmalarımız bu işlemi itina ve özen göstererek yapmaktadır.Evden eve nakliyat yaptırmak isteyen kişiler firmaların güvenilir olduğunu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir,güvenilir nakliye firmaları her zaman vardır,evden eve nakliyede ambalajlama yükleme boşaltma kolileme istifleme ve taşıma çık önemli olup her aşamasında kaliteli bir çalışma gerekmektedir.kaliteli bir taşıma istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Serik Asansörlü Nakliyat

Evden eve asansörümüz mevcut olup 16 kata kadar yük ve ev eşyası taşıma kapasitesine sahiptir.Evden eve asansörü ile taşıma yapıldığı zaman hasarlar en az seviyeye inmiş olur.Ev eşyaları hasar görmeden diğer eve nakliyesi yapılır.

Serik Şehirlerarası Nakliyat

Firmalarımız Ev eşyası,parça yük,ambar taşımasını şehirlerarası olarak yapmaktadır.Şehirler arası nakliyede mutlaka sigorta yapılır her hangi bir kaza ve hasara karşı önlen alınmış olur.detaylı bilgi almak için firmalarımıza mutlaka görüşün.

Serik Şehir İçi Nakliyat

Serik şehir içinde evden eve ambalajlı sigortalı parça ve ev eşyası taşıma husunda uzman ekiplerimizle çalışmaya devam etmekteyiz.Şehir içinde kamyon ve kamyonet tarzı küçük araçlarda mevcut olup büyük araçların girmediği yerlere ve az olan ev eşyaları için uygundur.

Serik Ambalajlı Nakliyat

firmalar taşıma işlemine geçmeden önce balonlu naylon ile ambalaj yaparak eşyanın hasar görmesini engellemiş olurlar.Bir evden eve nakliyat firması ambalaja önem vermesi gerekmektedir.

Serik Sigortalı Nakliyat

ev eşyası taşıma esnasında sigorta yapılır bu sigorta yol nakil sigortası olup şehirlerarası nakliyatta geçerlidir. Şehir içinde sigorta isteğe bağlı olarak yapılır,sigorta kapsamında olan ev eşyaları sigorta tarafından hasar tespiti yapılara ödemesi ev sahibine yapılır.

Serik Ucuz evden eve Nakliyat

Evden eve taşıma belirli kapasitede taşınırsa ucuz olması mümkün değil bazı ev eşyaları ucuz taşıyabilirsiniz.Bu ev eşyaları az ve katları düşük olması gerekmektedir.kaliteli ev eşyaları ve asansör kullanılırsa ucuz bir taşıma mümkün olmayabilir.bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Serik Evdeneve

Firmamız evden eve taşıma işlerini şehir içi şehirlerarası ve parça ev eşyası taşımasını itina ile yapmakta olup kendi bünyesinde çalıştırdığı kalifiye ve yetişmiş elamanlar ile gerçekleştirir Firmamız nakliye esnasında gerektiği şekilde asansör kullanarak hasarın olmamasına özen gösterir.

Serik Ofis Nakliyesi

Firmamız ofis büro ve buna benzer fabrika otel motel gibi eşyalarınızın hasar görmeden taşınmasını yaparak sizlerin güvenini tazelemiş olur.

Serik Piyano Taşıması

Firmamız özel olan büyük piyanoların taşımasını itina ile yaparak yeni gideceğiniz eve naklini gerçekleştirir.

Serik Para Kasası Taşınması

Ağır olan para kasaları taşımasında özel aparat kullanarak taşıması ger(200)kg kadar 200 kg dan ağır olan kasalar forklif ve vinç kullanarak taşınız.