Ana Sayfa

Asansör Hizmeti

Antalya Nakliyat evden eve asansör hizmeti 16 kata uygun mobil asansörle eşyaların hasar görmesini engelleyerek taşımasını gerçekleştirir.Yüksek katlar asansör sayesinde sorun olmaktan çıkmış daha kolay zahmetsiz ve hasar görmeden eşya taşımaya elverişli hale gelmiştir.

Antalya Ofis Taşıma

Firmamız evden eve nakliyatta olduğu gibi ofis malzemelerinin ambalajlanması sigortası yapılarak ofisten diğer gideceği ofise taşınmasını gerçekleştirir. Ofis eşyaları hızlı ve kaliteli bir şekilde taşıyarak müşterilerimizi memnun ederiz.Ofis eşyalarını taşımak bizim işimizdir.

Antalya Şehirlerarası Nakliyat

Evden eve araçları ile şehirlerarası ucuz kaliteli nakliye 7 gün 24 saat yapılır.Kentten kente taşıma ve asansörlü nakliyat mevcuttur. Şehirlerarası nakliyat yaparken mutlaka sigorta yapılarak taşıması gerçekleştirilir.Bizimle mutlaka İletişime geçiniz.

Asansörlü Nakliyat

Asansör hizmeti ayrı bir iştir,evden eve nakliyatın vazgeçilmezlerinden olup yüksek katlar için teknoloji harikası bir makinedir.Yüksek katlara ev eşyası indirmek veya Çıkarmak Kolay bir hal almıştır. Asansörlü Nakliyat İçin bizimle İletişime geçiniz.

Antalya Şehir İçi Nakliyat

Firmamız Antalya da evden eve şehir içi nakliyat yapmakta olup küçük kamyon ve büyük araçlarla evden eve nakliye hizmeti şehir içinde vermektedir.Her türlü taşıma aracı mevcut olup hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktayız.Bizi arayın , Şehir içi nakliyat yaparken eşya ya uygun araç temin ediyoruz.

Antalya Eşya Depolama

Bazı kullanılmayan ve ya tayin çıktıgında eşyasını götürmek istemeyen müşterilerimizin ev eşyalarını hijyen ortamında depolamasını en iyi şekilde yapıyoruz..Deplama yapmak için uzman olan bizim gibi firmalarla görüşünüz.

Antalya Nakliyat
Antalya Evden Eve Nakliyat

Evden eve taşıma belirli kapasitede taşınırsa ucuz olması mümkün değil bazı ev eşyaları ucuz taşıyabilirsiniz.Bu ev eşyaları az ve katları düşük olması gerekmektedir.kaliteli ev eşyaları ve asansör kullanılırsa ucuz bir taşıma mümkün olmayabilir.bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Nakliyeciler

Firmamız evden eve taşıma işlerini şehir içi şehirlerarası ve parça ev eşyası taşımasını itina ile yapmakta olup kendi bünyesinde çalıştırdığı kalifiye ve yetişmiş elamanlar ile gerçekleştirir Firmamız nakliye esnasında gerektiği şekilde asansör kullanarak hasarın olmamasına özen gösterir.

Banka taşıması ayrıcalık isteyen bir nakliye işidir.banka taşınırken özel ekipmanlar ve aparatlar kullanılır,forklif vinç gibi taşıma esnasından önce bankanın eşyaları görülerek taşıma işleminin nasıl yapılacağı tespit edilir banka güvenlik görevlileri birlikte taşıma gerçekleşir değerli eşyalar koruma altına alınarak taşıma bitirilmiş olur.

İletişim

0532 308 54 21

Kemal Alıptetrin

0553 120 91 92

Yaşar Sarıca

gencnakliyat@gmail.com

iletişime geçiniz